La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

8

No cóż, nie ma co ukrywać, ja tak jak zapewne większość cules (przynajmniej tych którzy udzielają się na La Rambli) oczekiwałem momentu w którym Busquets odejdzie, bo po prostu nie dojeżdżał do tego futbolu na najwyższym poziomie. Na Cadizy itp nadal wystarczał ale wiemy jak to bywało w Europie ale mniejsza, dla Busiego szacunek i ogromne dzięki bo bez niego w życiu nie zdobylibyśmy tyłu trofeów i to w takim stylu, zawodnik unikalny i niepodrabialny, przy okazji cholernie niedoceniany, w zasadzie jedyny zawodnik profilem jakkolwiek go przypominający to Rodri niemniej między nimi widać jednak różnice w grze. Zaczyna się nowy etap, nie wiem kto będzie grał na jego pozycji od nowego sezonu ale jeszcze zatęsknimy za nim z najlepszych sezonów. Ikona Barcelony, legenda i mam nadzieję że gdziekolwiek nie pójdzie grać bądź skończy karierę to będzie mu się powodzić. Dzięki Sergio

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?