La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1749 Culés

konto usunięte

1

City gówno gra, a Real jak zwykle idzie jak po swoje, ale ten sędzia ostro nieogarnia...

0

@TheNekro94 Real powinien mieć z 4 piłkarzy z żółtą kartką, a to byłoby istotne.

1

@Kamiloza91 Real ma 1 żółtą kartkę, City 0. Grealish powinien skończyć z żółtą, a u Silvy był już odcień pomarańczowy. Dlaczego o tym nie wspominamy?

1

@Kamiloza91 ta 10 od razu XD
A kartki dla Grealisha i Bernardo za brutalne wejscie w came to oczywiście nie ma XDD

0

@Muevertigo Ale na cholere mi piszesz o kartach City? Też uważam że powini dostać.

0

@JohnA Dostał tylko Kroos, a powinien mieć Carvalaj i Rudiger. Po co mi piszesz, że oczywiście kartek dla City nie ma? Tak jakbym uważał że nie powinini dostać, avtak nie uważam. W moim komentarzu skupiłem się na kartach City i tyle, a to nie oznacza, że według mnie gwizdał w jedną stronę.

1

@Kamiloza91 No bo Rudiger i Carvajal powinien dostac to sie zgadza. Ale napisales, ze to byloby istotne to Ci napisalem, ze zolta dla Grealisha, Rodriego i Silvy (za atak na Achillesa Camavingi) bylyby jeszcze bardziej istotne

1

@JohnA Spoko. Po prostu skupiłem się na City, a wydaję mi suię, że nie trzeba pisać i o Realu. Dobrej nocy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: