- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
13
30 minut meczu Newcastle-Arsenal jest ciekawsze do oglądania niż cały sezon Barcy Xaviego
5
@Comentateiro Ale gdyby Xavi kontuzji w zespole nie miał to wszystko by wygrał...
3
@Comentateiro chyba dla ciebie.
4
@Kondziubarca i gdyby murawy rywali były w optymalnym stanie
1
@Kondziubarca powiedz a kogo to obchodzi? Czy rywale nie mieli kontuzji? Czy ktos kazał im się słabo przygotować do sezonu? Takie głupie gadanie.. to cześć futbolu i trzeba eliminować takie błędy. A ze w klubie są janusze spod sklepu od przygotowania i Fizjoterapia leży .. co kluby w LM to obchodzi!!
3
@Ktos11111 To była oczywiście ironia z mojej strony, mnie też bawią te wymówki z tymi kontuzjami ;D
1
@tbas Po kilkunastu poleceniach widzę, że nie tylko dla mnie. Możesz się oszukiwać, ale jest sporo grono niezadowolonych ze stylu gry Barcy
2
@Comentateiro Jeszcze się nie urodził taki co uszczęśliwił wszystkich. Tak Pepa tez tu wyzywano. Ze z autobusami sobie nie radzi ze nie ma planu B itd. Ba Leo tu wyzywali miliard razy. Co kto lubi
Wracając do tematu były słabe mecze , ale były i lepsze, patrz z AM oba, RM, AB, RSS i pewnie kilka bym znalazł jeszcze. Swietnie się oglądało pierwszy mecz z BM.
2
@tbas Kilka meczów zawsze się znajdzie, ale to dojmujące wrażenie jest takie, kiedy zasiadam przed TV, że muszę przetrwać kolejne 90 minut z Xavim i wiele razy nie dałem rady. No nie dałem i nic nie poradzę, że Xaviball mnie wykańcza
1
@Comentateiro dlatego odniosłem się do komentarza ze ta polowa była lepsza od wszystkich meczow Barcy. Fakt masa meczy była tragiczna