La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

3

Gdańsk wybudował taki piękny stadion i jak Lechia za długi spadnie do IV ligi nie będzie kto miał na nim grać

Choć jak znam polskie realia to pewnie nieużywany stadion będzie generował mniejsze straty dla miasta niż gdy Lechia tam gra xD

0

@Herato zaraz się okaże że ktoś hojny z miasta Gdańsk przekaże datek na Lechie. Znając polskie realia tak będzie xd

0

@Herato proponuje fuzje Arki z Lechią...

0

@Herato To może być jak ze Stadionem Śląskim i Narodowym,używany będzie na reprezentację Polski @Lanosss Nie ma żadnych szans na realizację taka fuzja.

1

@FcPortoFan1999 wiem wiem, smieje oczywiscie

konto usunięte

0

@Herato W Chorzowie jest wielki stadion, na którym nie może grać lokalna drużyna tylko jeździ do Gliwic i upomina się o nowy obiekt dla siebie. Vati już obiecał że zbuduje. Stadiony w Polsce nie są niestety po to żeby ich używać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?