La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

3

Wynik Korony jest najgorszy dla Śluńska, bo do 15 miejsca będą tracić 5 pkt :D

Korono utrzymaj to

3

@HighestInTheRoom Ale będzie się chodziło na mecze 1 Ligi :D

4

@HighestInTheRoom Taki wynik,to by oznaczał że Śląsk musiałby u siebie pokonać Wisłę Płock,porażka to by oznaczała dla nich spadek.Ten mecz by przypominał sytuację Lechii sprzed wczorajszego meczu z Zagłębiem.

1

@FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom Raków to widze, ze ostatni sezon na topie mają, kiedy mają wygrac tytul jak nie dzisiaj? Przeciez mecz z Lechem bedzie ciezki, Papszun chyba przekombinowal dzisiaj

0

@Lanosss Po tym co mówił Tudor po 1 połowie to widać mega spadek morale, jakby atmosfera i zaangażowanie siadło totalnie

2

@Kgorecki2500 Nie licz na tańsze bilety ^^

@Lanosss Nie czarujmy się, Raków ma już mistrza, póki co jeszcze nieoficjalnie.

0

@Lanosss Oni juz nie muszą zdobywać pkt, Legia sama im odda, prawdopodobnie juz dzisiaj przyklepie mistrza dla Rakowa :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?