La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

3

Martin Zubimendi (którym interesuje się Barcelona) jest już bardzo bliski przyjęcia oferty gry w Arsenalu w przyszłym sezonie. (Javi Miguel)

To tyle z mokrego snu Xaviego.

konto usunięte

0

@blakkudium I tak by go nie wzięli bo trzeba 60 mln

0

@blakkudium I bardzo dobrze. Gość drugim Busim nie będzie. Nie chodzi nawet o to że to inny profil. Tylko że jest to zawodnik mocno ograniczony. I bliżej bramki rywala tym gorzej. W rozegraniu slabo. Ja się zastanawiam co w nim widzą Arteta i Xavi...

0

@PatrykBarca Może Arteta coś wyrzeźbi z niego, bo dla Arsenalu 60 mln € to nie jest duży wydatek, ale ponoć też chcą jeszcze Rice'a z WHU.

0

@blakkudium No 60mln za gracza do rzeźbienia jest sporym wydatkiem. A im by się przydał właśnie ktoś jak Rice. Zabezpieczający Odeegarda i panujący nad środkiem pola.

0

@PatrykBarca Wiesz, ja tylko gdybam, bo albo Arteta ma na niego i ewentualnie Rice'a plan, albo Zubimendi ma być tańszą alternatywą Anglika, bo WHU go tanio nie sprzeda, nawet z rocznym kontraktem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?