La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

2

Ja akurat mam problem z Raphinhą. Jego drybling jest mierny, ale potrafi dokładnie podać. Strzelać potrafił, a w tym sezonie z wykończeniem u niego średnio, a i tak ma już te 10+ bramek, trochę lepsza skuteczność i na luzie mógłby już mieć 15+. Do tego haruje w defensywie co w dzisiejszym futbolu jest cholernie ważne.

Jeśli Dembele byłby zdrowy cały sezon to te 80 baniek brałbym z pocałowaniem ręki. Do tego Dembele z Raphinhą okupują te samą pozycje, a nie stać nas na to żeby Raphinha siedział na ławce. Na LS obaj wyglądają znacznie słabiej.

Argumentem za sprzedażą jest na pewno możliwość wzmocnienia lewego skrzydła z którym mamy ogromny problem. Pytanie: kto za 80 baniek? Dużo osób pisze o Leao, ale czy on byłby skłonny do nas przejść? Do tego czy odnalazł by się w La Lidze gdzie jest zdecydowanie mniej miejsca?

Trudna sprawa z Brazylijczykiem, dużo bardziej wolałbym odpalić Ferrana, w którym widze najmniejszy potencjał z trio Raphinha, Fati, Ferran. Niestety za niego dostaniemy 20 baniek max.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?