La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1472 Culés

33

Ale idiotę z siebie robi ten bramkarz Warszawy tymi gestami. Co nie @HighestInTheRoom?

0

@PatrychoO Nie popłacz się.

4

@HighestInTheRoom hahaha i to jest całe twoje podsumowanie i buractwa warszawskiego

0

@PatrychoO No wiesz, jak porównujesz zachowanie Tobiasza do buractwa Martineza to ja nie mam pytań, ale co pozbierałeś na mnie zielonych to twoje :D

Następnym razem nie zapomnij pooznaczać swoich funfli.

0

@HighestInTheRoom nie muszę nikogo oznaczać. Jak widać sporo osób się zgadza i bez tego warszawioku buraczany.

0

@PatrychoO Oznacz, zawsze kilka herbików więcej.

Gość, który popiera zachowanie swojego bożka Emilianka będzie mnie od ''warszawioków buraczanych'' wyzywał xD

Matrix.

1

@HighestInTheRoom człowieku, mi nawet nie przeszkadzało to, co on robi, bo na tym właśnie polegają karne. Ale jak Martinez robił dziwne rzeczy to się omal nie zesrałeś, a tutaj wszystko w porządku, bo Warszawiakowi wolno, a inni mają kompleks :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?