La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

0

A wy na Kiwiora narzekacie że do Arsenalu poszedł, jak takie tuzy graja w topowych klubach xD

0

@takisobiektos Kiwior chociaż nie jest najdroższym obrońcą w historii xD.

0

@DonCarletto Piłka na środku obrony poszła troche w nie to w strone co trzeba. Teraz wystarczy że obrońca potrafi rozegrać i cyk 25mln.

0

@takisobiektos Magłaja kosztował 80 baniek. Kiwior był tani i ryzyko było małe

0

@Sulimo Upamecano kosztował tylko 42 xD

0

@takisobiektos Dzięki Bogu Kiwior nie gra w podstawie :D

0

@Czajka90 Módl sie by Gabriel sie nie wysypał bo wtedy Kiwior na pełnej w podstawie xD

0

@takisobiektos No jak widzisz nawet jak nie potrafi rozegrać to może kosztować 87mln xD.

1

@takisobiektos Nie to, że go skreślam, ale facet jest mega powolny, jakby uśpiony :D Albo się obudzi na przyszły sezon, albo z tej ławki za Boga nie wstanie xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?