La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 927 Culés

8

Ciekawa nitka na TT, gdzie pokazane jest jak od 1920 roku do 1993 roku ludzie związani z Realem Madryt (byli piłkarze, działacze, dyrektorzy) piastowali wysokie funkcje w stowarzyszeniu hiszpańskich sędziów:W skrócie: łącznie 9 dyrektorów Colegio Nacional de Árbitros (CNA) to byli piłkarze/socio/dyrektorzy Realu Madryt.

I nie będę wybielał przy tym zarządu Barcelony, nie od dziś najstarsi socios mówią, że ludzie rządzący tym klubem to często sabotażyści, ale ostatnio aktywność królewskich to pokaz hipokryzji.

Edit: nie zauważyłem, że redakcja mnie wyprzedziła: https://www.fcbarca.com/109768-czy-laporta-powiedzial-prawde-o-prezesach-cta-zwiazanych-z-realem-madryt.html

0

@iksajotien ponowię pytanie z artykułu. Jak wygląda procedurą wyboru członków komitetu? To jest bardzo istotne w kontekście piastowania tych stanowisko w wymienionych przez Ciebie okresach.

0

@azsiezaloguje Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby to była istotna kwestia. Czy są wybierani przez głosowanie jawne, niejawne, namaszczeni przez rząd, prezesach wszystkich prezesów, jeżeli dyrektorem zostaje były piłkarz, socio i dyrektor Realu, to jest to oczywisty konflikt interesów. A byłych piłkarzy i dyrektorów jest na tej liście kilku.

Podobnie ma się sprawa z Neigerą: syn występuje jako słup, ojciec jest wiceprezesem - konflikt interesów jest oczywisty i FCB nigdy nie powinna się angażować w taką sprawę. Kolejny syf zostawiony przez Gasparta, a potem najwyraźniej zabrakło jaj, żeby to zakończyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?