- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
FcPortoFan1999
5
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
32
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
2
Messi to jest fizyczna bestia oglądam taki filmik, że Messi ogrywał bark w bark każdego na świecie a porównanie z Ronaldo jest takie że go ledwo dotknęli i leży, mało tego często nawet go dotykać nie musieli i w lidze realu był za to karny .. żenada
2
@Crystal37 noooo, po piłeczce Mesjasz po Mr olympia leci hahah
1
@Crystal37 jesteś niższy, masz niższy środek ciężkości, ciężej wytrącić się z równowagi, a ty łatwiej wytrącasz wyższych, przecież to chyba oczywiste.
2
@Survier Ibra jakoś sobie dawał rade ;)
0
@Malibu ale rozumiesz, że ktoś niższy o silnych nogach i podobnych kilogramach zdecydowanie łatwiej by go obalił, niż on tego niskiego?
0
@Survier Oczywiste to jest że Ronaldo to zwykły nurek i wystarczył lekki kontakt a ten już leżał i kwiczał.