- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
10
La Rambla jest tak toksyczna po meczach Barcelony, że to już jest niesmaczne powoli. Kilka osób można wyróżnić co piszą z sensem, reszta albo czeka na zaatakowanie piłkarza, trenera, zarządu, cokolwiek, albo pisze jakieś głupoty stricte pod herby.
0
@barcelonaLM 1 mecz=cały sezon
5
@Pedri16Future Nie, to obserwacja od wielu meczów, nieważne czy wygrane czy porażki, remisy, prawie zawsze coś można znaleźć by ponarzekać
1
@barcelonaLM Ja to chyba narzekałem ostatni raz za Setiena. Pamiętam jak chciałem sobie wydłubać oczy widelcem...
2
@barcelonaLM Jaki styl gry, takie komentarze. Zrozum, że niektórzy są już wykończeni tym beznadziejnym sposobem gry Barcy. To, że Conte czy Mourinho mają twarz Xaviego, nie poprawia wcale humoru.
2
@Comentateiro Bo kibice Barcelony mają się dobrze. Posiadanie w drużynie takich talentów jak Iniesta, Xavi, Messi, Busquets, Puyol, wszystko spięte przez Guardiolę to sytuacja która nie wiem czy powtórzy się w najbliższych kilkudziesięciu latach. Potem jeszcze było MSN które pudrowało problemy w środku pola. Teraz klub wygrzebuje się z gówna, jest jakiś progres, to wieczne życie tym co było ponad 5 lat temu.
0
@barcelonaLM Ale to Barca a nie Inter. Tu włoska myśl szkoleniowa z czasów catenaccio nie przejdzie wśród kibiców.
0
@barcelonaLM nie dało się tego oglądać i to już tak leci od początku roku xd Chciałbym nie narzekać ale nie ma co chwalić . Afery wokół klub, gra fatalna, finansowo jeszcze gorzej.
1
@barcelonaLM kiedyś to komuś tłumaczyłem w podobny sposób :) Barca potrafiła nieźle rozpieścić swoją grą. Nawet nie chodzi o sukcesy, ale o styl i piękno, nieszablonowość i szaleństwo.
0
@Comentateiro Ja tu nie widzę catenaccio jako jedynego sposobu na grę
0
@barcelonaLM w sensie chodziło o to, że ludzie tutaj określają zawodnika po jednym meczu np. Raphinha zagrał słabo=słaby jest.