- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
27
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
martusiaaaa
1
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
2
Brawo Podkarpacie, brawo lekarze.https://korsosanockie.pl/podkarpacie/przelomowa-operacja-na-podkarp... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
4
Byłaby wielka szkoda jakby Kotletico przegoniło Real w lidze...
0
@Hosh
Nie byłoby większej różnicy według mnie. Byleby zostać w TOP4. Liczy się niestety tylko mistrzostwo
0
@bartas97 Nie, wcale xD.
1
@bartas97 teorytycznie różnicy nie ma, ale fajnie będzie was zobaczyć na 3 miejscu :)
0
@DonCarletto
No ale jaką Ci to zrobi różnice czy 2 miejsce czy 3?
Różnica w pieniądzach pewnie niewielka, pucharu nie dostaniesz, w LM zagrasz
0
@bartas97 Zrobi taką, że to już wgl byłaby kompromitacja.
0
@DonCarletto myślę, że z kompromitacja nie nastąpi do czasu jak Real jest w grze o LM, nawet 4 miejsce będzie miało żadne znacznie gdyby wygrali LM.
1
@DonCarletto
Nie sądzę. Jeżeli hipotetycznie wygralibyśmy LM i PK uznałbyś ten sezon za kompromitację kosztem 3. Miejsca w lidze?
Nawet jak nic nie wygramy, to zostanie ten sezon zapamiętany z tego, że nic do gablotki nie włożyliśmy, a nie akurat z tego, że mamy 3 miejsce, bo ludzie będą pamiętali tylko o mistrzu Hiszpanii :)
0
@JohnyMemonik Spadnięcie na 3 miejsce w lidze dwóch drużyn jest kompromitacją.
0
@bartas97 Tak, nazwałbym go kompromitacją w lidze.
0
@bartas97 myślę, że to nie na sensu, nawet jak RM wygra PK i LM to będzie nieważne, będą tylko wspominać o ilości pkt jednej drużyny nad drugą. No ale przy zdobytej LM i PK tylko tyle kibicom Barcy zostanie, a w środku wszystko rozgrzane do czerwoności z zazdrości :)
0
@JohnyMemonik
Ogólnie rozstrzygnięta jest tylko liga.
W Lidze Mistrzów zostały wielkie marki, a w finale PK z Osasuną łatwi nie będzie. Dla Realu ten sezon może być udany, a może być katastrofalny - a wszystko zależy od raptem kilku meczów. Taki paradoks :)
@DonCarletto
0
@bartas97 dlatego zostaje czekać i ocenić na koniec czy odpuszczenie nawet tego 2 miejsca było warte rezultatu końcówego