- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1325 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
pt9
8
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1325 Culés
1
Nie ma co pier.. taka sama sytuacja https://x.com/Mapilona4/status/1643707097551347714
0
@Hinczyq ale Ty jesteś ograniczony. W drugim zagraniu nie ma ręki ponieważ ZMIENIŁY sie przepisy, a porównałeś sytuację którą dzieli kilka lat. Uwielbiam takich ludzi jak Ty.
1
@Hinczyq wrzuć jeszcze oprocentowanie kredytów, cenę mleka i kurs dolara sprzed 5-10 lat i powiedz, przecież to to samo :D
0
@Hinczyq nawet jeśli przepisy się zmieniły, to sytuacje diametralnie się różnią. W meczu z Bayernem nawet nie robił wślizgu tylko rzucił się w kierunku oddawanego strzału celem zablokowania klatka piersiowa. Widać od pierwszej powtórki, że to nie wślizg a położenie się do strzału.
W meczu z Barca wystawił nogę na wślizgu w kierunku piłki, a Gavi zagrał na podporową.
Zupełnie dwie inne sytuacje. W meczu z Bayernem to bardziej wyglądało jak interwencja bramkarza z pierwszej powtórki.