La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

nie macie wrażenia, że odżył temat przedłużenia Busquetsa z dużą obniżką pensji, jak dowiedziano się, że musimy obniżyć o 200 melonów wynagrodzenia ? FDJ -> United ?

0

@DonVincenzo tak pewniaczek. De Jong ma kontrakt i nie odejdzie tak jak w lato. Będzie siedział tu ile zechce póki ma kontrakt

0

@misteriosoVEB Pewnie tak, ale myślę że Barcelona spróbuje go wypchnąć skoro nie zgadza się na obniżkę pensji, ma chyba podobną do Alby, ale tutaj rozwiązanie kontraktu nie wchodzi w grę, bo Holender ma dużą wartość rynkową. United by się przydał, Eriksen mógłby grać jako jego zmiennik i Bruno. No i swoją drogą to kontrakt Laimera w RB Lipsk się kończy, jego bym rozważył, bo podstarzałego Gundogana czy kosmiczne pensje Rabiota lub Tielemansa można włożyć między bajki.

0

@DonVincenzo Obecnie De Jong jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w Barcelonie. Mógłby obniżyć pewnie o 25% to już jakieś 5 6 mln euro.
To samo tyczy się Alby Busiego 2 3 zawodnik najlepiej zarabiający chyba nawet tyle samo więc oni to o 75% mogą obniżyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?