La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

2

W sumie to śmieszne teraz wygląda wypowiedź Kahna że zwolniliśmy Nagelsmanna bo uważali że 3 trofea w tym sezonie są zagrożene minął tydzień i poszło 1 trofeum z dymen, teraz mecz o wszystko z City czeka Bayern. Oczywiście Bayern jest faworytem, ale wszystko może się zdarzyć.

0

@priest9999 Bayern faworytem z City?
Jeśli już wskazać faworyta to właśnie Manchester, chociaż najuczciwiej będzie powiedzieć że faworyta w tym meczu nie ma.

0

@Klejnot_Nilu Moim zdaniem Bayern jest faworytem, bo City rzadko wygrywa z kimś topowym w fazie pucharowej(tylko PSG i Real) za kadencji Pepa + fakt że Pep potrafi przekombinowac. Będę kibicował City, ale pieniądze gdybym miał postawić to na Bayern, bo historia meczów ważnych w LM przemawia za monachijczykami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?