La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

0

Totalny absurd a Potter niech zaluje ze nie docenil Brighton


1

@Encore Absurdem będzie jak ten wychwalany Holender przez większość sezonu straci miejsce w top4 na rzecz Tottenhamu i Newcastle xD

0

@Medium A jesli Ten Hag bedzie w top4 to co powiesz

3

@Encore To powiem, że wykonał dobra robote i będę się cieszył, że tych kasztanów z Tottenhamu nie będzie w LM w przyszłym sezonie

0

@Medium Moim zdaniem na spokojnie bedzie bo zaraz wraca Casemiro i Eriksen i ten terminarz jest dosyc przyjemny.Jesli odpadnie to bedzie klapa wedlug mnie

0

@Encore Zobaczymy co nowy trener w Tottenhamie wyczaruje w końcówce sezonu

1

@Medium A w Tottenham nie wierze bo juz tyle razy sie na nich nabralem ze dopoki nie pokaze ze potrafia zagrac chociaz 3 dobre mecze z rzedu to 5-6 miejsce

0

@Encore United ma za soba i City, i Arsenal i Newcastle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?