La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

2

Lech Poznań remisuje u siebie z Pogonią Szczecin.To jest dobry wynik dla Lecha,bo zachowują bezpieczną przewagę na 3 miejscu,mistrzostwa i tak nie mieli szans obronić,bo w zasadzie stracili je w październiku,ale 3 miejsce dające medal MP i LKE na nowy sezon,to dobry wynik po beznadziejnym początku sezonu.Pogoń też może być zadowolona z tego remisu,bo mało brakowało a by przegrali ten mecz.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń ma spore szanse na medal bo Poznaniacy mają jeszcze na wyjazdach Legię i Raków.

0

@fart Pogoń ma Legię,więc też nie ma łatwego terminarzu.

1

@FcPortoFan1999 To prawda natomiast Poznaniacy mają jeszcze przynajmniej 2 mecze w Pucharach więc będzie oszczędzanie w lidze i strata pkt to raczej pewne. Pogoń ma bardzo duże szanse na medal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?