La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

4

32 mecze, 18 goli i 17 asyst, a niektórzy i tak powiedzą żeby nie wracał, bo mamy "nowy projekt", w którym drugi rok z rzędu nie wychodzimy z grupy LM.

2

@vangoor Messi to prawy skrzydłowy, który jest u skraju swojej kariery. Na prawym skrzydle mamy Dembele i Raphinhe. Obaj bardzo dobrze obsadzają tę pozycję. Mamy braki na trzech pozycjach. Busquetsa, na prawej obronie i lewym skrzydle. Nikt nie ujmuje geniuszowi Leo, po prostu mamy braki gdzie indziej i tyle.

0

@Eto'o9 R10 Jeszcze w Barcelonie rzadko grał na typowym prawym skrzydle, to wolny elektron idealny w połączeniu z Pedrim.

0

@Eto'o9 R10 w punkt. Stety, niestety ale to nie jest zawodnik którego teraz najbardziej potrzebujemy

0

@Eto'o9 R10 Ja Messiego widziałbym na ŚPO za plecami Lewego. Ewentualnie przy grze 4 pomocnikami z Lewym z przodu.

0

@eckov Lewy , Messi z przodu ... i kolejne 8 od Bayernu bo nie damy rady bronić w 9 .

0

@vangoor przyszedł niesamowity Lewandowski i coś już nie jest taki kozak po pół roku. Wiek robi swoje, z Messim może być podobnie.

0

@Eto'o9 R10 Messi od lat nie gra na skrzydle. To, że tam pokazują go na grafice przedmeczowej nic nie znaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: