La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

0

Panowie ile mogę wziąć za 4 letnia PS4 pro 1 TB , 2 pady ( w jednym jeden analog do wymiany) , używana sporadycznie , myślę że jak nówka sztuka bo na prawdę sporadycznie. Po olx ciężko wyczuć cenowo , jak myślicie?

1

@Lukikiki ja swoją sprzedałem przed świętami Bożego Narodzenia za 1000 złotych. 1 pad był, ale dałem tam Moralesa, Death Stranding i coś tam jeszcze :P

2

@Lukikiki Zależy która wersja, jak 7216 to z 1000/1100

1

@Lukikiki sprzedałem za 1200, 2 pady + dwie gierki.

0

@Medium tak i mam jeszcze Fifę 19 i 22

1

@Lukikiki 1100-1200 powinieneś dostać, fajne zestawy pro nawet po 1500 stoją

0

@Robert_Kubica Zależy ile w jego okolicy jest wystawionych

1

@Robert_Kubica @Medium @ToWinaSedziego @tadzik447 dzięki , już wiem że poniżej kafla nie puszczać. Miłego dzionka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?