La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1794 Culés

konto usunięte

4

Dzisiaj mi się śniło ze Magda ogrywa Dżesice Pigule. @FcPortoFan1999

1

@wasacz To nie był sen, to była wizja przyszłości

1

@wasacz Sen ładny,tylko bardzo trudny do zrealizowania,bo Magda może być lekko zajechana po meczu z Azarenką+będzie miała przeciwko sobie trybuny+Jessica Pegula wydaje się jedną z głównych faworytek do wygrania w Miami.

0

@wasacz gorzej jakby Ci sie Iga snila, istny horror, malo apetyczna dziewczyna

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 motyw z trybunami odpada w usa Jasica jakoś nie jest rozpoznawalna czy lubiona xd Co innego gdyby grała z Williams . Ale sportowo fakt będzie ciezko xd

konto usunięte

0

@Lanosss zgłosiłem cię do moderacji, za bardzo nie ładny komentarz, mi się iga przynajmniej raz dziennie śni. xd A horror mam tylko przez to ze nie będą ja mógł oglądać przez miesiąc bo ma kontuzje. (:

0

@Lanosss Iga to jest spoko ziomuś

1

@wasacz Mimo wszystko to wciąż gospodyni więc publiczność nie będzie za bardzo wspierała Magdy,może to nie będzie granie przeciwko całemu stadionowi jak w przypadku Novaka Djokovicia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?