La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

0

Ciekawe czy przed wyborami Konfederacja znowu będzie musiała chować do szafy Korwina XD. Protokół 5% już im nie grozi, ale zawsze kilka punktów procentowych mógłby zabrać przed samymi wyborami.

0

@partymaker Znając życie,to jak zwykle Korwin walnie jakimś zdankiem,które rozwali całą kampanię,i Konfederacja przez to zamiast być trzecią siłą polityczną kraju,to będą walczyli o utrzymanie się w sejmie.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem czemu ludzie tak sobie upatrzyli korwina na wycinanie zdań z kontekstu XDDDD

0

@partymaker Korwin już dawno schowany

1

@arrevay Może niektóre są wycięte albo nie zrozumiane ale często też gada totalne bzdury, jak to że woli aby pedofil poklepał dzieciaka xD.

0

@reakwon to akurat tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: