La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 395 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

Bardzo przeciętna druga połowa Anglików,i to mnie bardzo martwi bo u nich te drugie połowy są za kadencji Southgate'a dość słabe.

0

@FcPortoFan1999 i czerwo jeszcze

0

@FcPortoFan1999 I fajnie, porażki Anglii zawsze cieszą xD

1

@fcbarcafan19 Po prostu słaby mental w decydujących momentach meczów.Już to widziałem na mundialu 2018,widziałem to m.in. w półfinale Euro 2021 gdzie cudowny karny uratował Anglię przed porażką z Danią,widziałem to w finale Euro 2021,i widziałem to ostatnio z Francją na mundialu,gdzie Harry Kane wypierdzielił sondę na orbitę smucąc mnie mocno,bo lubię Anglię i jak nie Polska to im właśnie kibicuję najmocniej. @DonCarletto Mnie nie cieszą :)

1

@FcPortoFan1999 No to jesteś chyba dość mocnym wyjątkiem xD.

2

@DonCarletto Możliwe że tak,bo jakoś wydają mi się dość bliskie te dwa narody,i nie chodzi mi tutaj o politykę.

0

@FcPortoFan1999 Też odczuwam sympatię do Synów Albionu ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?