La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

5

Szukałem tej grafiki właśnie o Dudku co pitoli o sędziach. Tu jego ten niby wielce obroniony karny, szkoda ze kur do 11 nie podbiegł.


0

@tbas chłop już na 5 metrze stał w momencie strzału xD

0

@tbas w Tamtych czasach było dozwolone

0

@Krzysztof1987 No a obecnie jest VAR. I spalony jest niedozwolony. Więc zamiast mieć ból dupy to się akceptuje porażkę. Tyle i aż tyle

konto usunięte

5

@Krzysztof1987 Nie było.

0

@tristan87 no to 4 karne z tańczącym Dudkiem trzeba powtórzyć.
@tbas zawsze ktoś będzie płakał. Taki świat

0

@Krzysztof1987 nie było dozwolone.

Po prostu przepis był martwy, ale gdyby sędziowie trzymali się przepisów to powtarzali by karne. Wówczas nawet zasada była, że obie nogi powinny być na linii, potem to rozluźnili, że jedna noga musi mieć kontakt.

0

@tbas Właśnie teraz spalony jest niedozwolony bo on żyje jeszcze liga mistrzów właśnie po którym padł gol ze spalonego ;D i myślał że nadal tak będzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?