La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Mamy trzy wersje Barcy w tym sezonie:

1) FC Przepychaczwynikówwlidze - koszmarna wizualnie wersja Barcy w lidze w stylu Conte, która wszystkich ogrywa
2) FC Klęskaweuropie - nie ma rywalizacji, której nie da się przegrać
3) FC Treserrealu - z nieznanych przyczyn, Barca Xaviego zrobiła sobie z Realu manekina treningowego

Wszystko czego dziś oczekuję, to żebyśmy otrzymali tę 3 wersję Barcy

5

@Comentateiro Real wygrał 3-1 w lidze, przegrał 1-3 w Superpucharze i 0-1 w PK. Nie przesadzasz trochę z "manekinem treningowym"?

1

@fanRealuAlespoko z tym że porażka w superpucharze była raczej klęską, to była różnica klas w tamtym meczu

0

@Odcinkowy W meczu PK powiedzieć że Barca wyglądała tragicznie, to jak nic nie powiedzieć :D A w superpucharze to się całkowicie z Tobą zgadzam, to była tragedia :D

0

@fanRealuAlespoko i dostał Becki 0:4 w zeszłym sezonie

0

@fanRealuAlespoko wyglądać tragicznie i wygrać to niezła sprawa, strach pomyśleć co by było jakby lepiej wyglądali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?