La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

1

Florentino Perez nie będzie dziś obecny na meczu Barcelony z Realem, ponieważ w klubie z Madrytu mówią, że spodziewają się bardzo wrogiego przyjęcia madryckiej delegacji i uważają, że jest to ryzyko, którego nie warto podejmować.

[El Mundo]

30

@sergio5 atmosfera za Mourinho była dużo bardziej napięta niż teraz i jakoś delegacje były, nic nikomu się nie stało. Piękny teatrzyk

2

@Kinginiesta nawet jeśli to bzdura, to
"teatrzyk" z której strony? Barca jest oskarżona, Real nie, a na każdym kroku nawet wasz prezes atakuje Real, nie dziwię się Florentino.

3

@El Madridista. Słaby pęka niech siedzi gdzie jego miejsce

2

@El Madridista. Dobra dziadek się obraził i tyle Superliga już nie powstanie to niech sobie siedzi w bunkrze teraz xD

2

@sergio5 A po co on u nas? XD Niech sobie siedzi w Madrycie

24

@El Madridista. To razem z kolegami bierz przykład z waszego prezesa i wypad na kafejkę

2

@El Madridista. Daj mi jeden wywiad po Caso Negreira gdzie Laporta atakował Real lub Floro

0

@cules100pro 1. wypowiedź na mediach społecznościowych, że to kampania na rzecz zdyskredytowania Barcelony, i że uczestniczą w niej wszyscy (co jasno odnosiło się do Realu). 2. Odwołanie obiadu prezesów przed Klasykiem (dlaczego? wiadomo, Floro to już wróg).

Podbijam, teatrzyk ze strony Barcelony, która sama zaczyna upatrywać wroga w Realu, bo to się dobrze sprzedaje wśród kibiców. O mediach nie wspomnę, choć madryckie też oczywiście święte nie są.

« Powrót do wszystkich komentarzy