La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

13

Nie No. W tym kraju to się nie da być przedsiębiorczym. Tera idę w metrze i policja kasuje jakiegoś chłopka, bo sobie handluje oscypkiem. Abstrahując od rentowności tego przedsięwzięcia, to w Polsce się po prostu nie da. Jest tyle durnych wymogów, podatków i opłat, że jak nie ma się sporego zaplecza, to szybciej można zawijać interes niż coś z tego mieć. Debile szczycą się, że otwarcie firmy to obecnie kilka minut. Tylko weź zarób na to. Sam przed tą śmieszną pandemią, inflacją, a teraz wojną robiłem na JDG, tylko te pisowskie barany skutecznie zniechęciły mnie rosnącym zusem i większymi podatkami do takiej pracy. To teraz siedzę na etacie za polowe tego i się wkur***. Dramat. Hatfu na całą klasę polityczną.

5

@Kozinho. podłączam się do Twego splunięcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?