La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

0

W jakim kraju chcielibyście mieszkać ze względu na:
A) pieniądze (praca itp)
B) krajobraz, pogodę itp
C) kulturę, klimat, albo „coś” czym się wyróżnia dany kraj
D) całokształt (wszystko wyżej)

U mnie to wyglada tak:
A) Norwegia lub Szwajcaria
B) Portugalia lub Hiszpania
C) USA. Wiem, ze nie jest tam pięknie jak na filmach, ale podoba mi się ten klimat jaki jest ukazany, a na pewno jakiś mały % ludzi tak ma.
D) Trudno stwierdzić, ale chyba Szwajcaria.

3

@Cotutajsiedzieje a ) Niemcy i ogólnie Skandynawia
b) USA-kraj kontrastów
c) Australia/Japonia
d) USA

0

@Cotutajsiedzieje @tomek8756 można wiedzieć co stoi na przeszkodzie dlaczego nie spełni liście życzenia z punktu d.

0

@Cotutajsiedzieje
Francja a konkretnie południowy zachód
Rejony Narbony
Czyli jakieś 150km od Barcelony :)
Będę tam mieszkał za kilka lat może nie na stałe ale pol roku

Drugie miejsce to Alzacja
To obecnie mój drugi dom kilka razy w roku jestem i zawsze tak będzie

Potem Portugalia nad Lizbona
To trochę za daleko dlatego na 3 miejscu
Kiedyś to by było miejsce 1
Teraz cel inny i bardzo bliski

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?