La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

konto usunięte

3

Jako kibic jestem bardzo dumny z Lecha. W nowoczesnej historii polskiego futbolu żaden klub nie grał tak późno na wiosnę w Europie, i szybko może nie grać. Brawo Kolejorz, i oby dowieźć to w Szwecji.

4

@MesQueUnClub96 Ziomeczki z klasy, którzy są za Legią dostaną cyne, że się uważasz za kibica Lecha i będziesz symulował tydzień chorobę

konto usunięte

0

@Medium Moi koledzy są normalni na szczęście

1

@MesQueUnClub96 Bo są wymyśleni

1

@MesQueUnClub96 czyli przegrają :)

0

@MesQueUnClub96 Tylko należy wziąć pod uwagę, że to dopiero drugi sezon LK gdzie jest o to znacznie, znacznie prościej niż np. w starej LE. Gdy Legia czy Lech wychodziły z grupy to potem trafiały 2 x Ajax, Sporting, Braga czy Udinese (wtedy w złotych swoich czasach) trochę inna półka niż Bodo czy Djurgarden.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 Niby tak, ale z drugiej strony nie ma za dużej różnicy w zdobywanych punktach do rankingu UEFA pomiędzy tymi pucharami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?