La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

0

https://www.skijumping.pl/wyniki/zawody/4830
Proszę zwróćcie uwagę na wyniki konkursu. Szczególnie na klasyfikacje nieoficjalną. Uważam że Zniszczol zrobił dzisiaj swoją robotę. Swoje skoki oddał. Dużo więcej można było się po Piotrku spodziewać.. Jest oceniany przez pryzmat tego że w grupie skakał na: Zajca, Hayboecka, Lindvika i Wellingera. Czyli Kozaków. W pierwszej serii skakał w trudnych warunkach i z niskiej belkie, w drugiej serii było już ok.
Jest jeszcze jedna kwestia myślę że błędem było go wystawiać w przedostatniej grupie.. zazwyczaj te grupy jadą z niższej belki.. w drugiej grupie by skakał na Sundala, Jelara, Schmidda czy Tschofeniga.

0

@Criss18Barca Gdyby Kubacki skoczył tę odległość wymaganą do bonusu punktowego to byłby brązowy medal ? Starczyło by tych punktów?

0

@bartekvisca By starczyło.

0

@bartekvisca coś brak było komunikacji z trenerem bo Kubacki po skoku mówił że sędziowie obniżyli belkę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?