La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

5

A mnie po wczorajszego meczu najbardziej cieszyły późniejsze miny i komentarze ekspertów którzy typowali pewne 3:1, 3:0, 2:0
Zapominając o tym jaka, mimo kontuzji mamy linie obrony :)
Poza tym, real po tak wygranym meczu byłby chwalony, mówiono by o tym jaki to wyrachowany zespół, że nie liczy się styl tylko wynik.

7

@MysticCat Ludzie śmieją się z odklejek na notatniku,a prawda jest taka,że tutaj pod względem narzekania jest to samo.LR w trakcie meczu to jest koszmarne rakowisko.Mam wrażenie,że niektórzy to tylko czekają na potknięcie Xaviego,żeby móc go zmieszać z błotem i sobie ulżyć

1

@MysticCat Mnie tam najbardziej cieszyło zwycięstwo, ale każdy ma swoje priorytety...

0

@Luciano99 ale mnie nie śmieszą odklejki tylko analizy dziennikarzy-kibiców realu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?