- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
2
Cristiano bedzie musial solo grać
2
@Encore chyba czytać nie umiesz xd
4
@joloskyy Encore poprawkę w 8 klasie z Angola miał
0
@joloskyy Chyba nie ogarniasz ironi
2
@Encore haha ty to jednak łeb jesteś xd
Ta... Ironi xD
0
@Medium na maturze 90% wiec ez z podstawy
0
@Rust_Cohle No nie nie widze pierwszych wyrazów XDDDD
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Encore czyli co? Świadomie wprowadzasz ludzi w błąd i podajesz fake newsy?
No to za to już jest banik kolego. Pozdrawiam
0
@Rust_Cohle Nie podałem fejka a jedynie zastosowałem ironie misiek
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle Póki co nie ma konkretnych nego mimo ze od dawna sa ploty ze Talisca odchodzi do Turcji kumasz ziomek nie?
0
@Encore kumam, ale ty nie kumasz co to ironia, a po drugie już się nie wywiniesz od bana za rozpowszechnianie fałszywych newsów.
Czeka Cię przerwa od La Rambli jak Nadala od tenisa w ostatnich latach
0
@Rust_Cohle Ale to nie jest fake news bo wiele zrodel pisze o Talisce w Galacie kumasz ziomek?
0
@Encore Ale ty się powolales na newsa mówiącego zupełnie coś innego i pod nim wypisujesz coś zupełnie sprzecznego co może powodować wprowadzanie ludzi w błąd.
kUMASZ ZIOOOOMEK?.
A po drugie i tak każdy wie, ze nie zrozumiałeś co tam było napisane i teraz rżniesz głupa :D
0
@Rust_Cohle Ale rozumiesz ze w tym newsie jest rowniez zawarta informacja o tym ze sa plotki ale poki co nie ma konkretnych negocjacji kumasz ziomek?
1
@Encore
Ta?
Mówisz o tej?
"Talisca is not negotiating with Gala or any other club, as things stand"
https://zapodaj.net/images/9dbbf21223a66.jpg
Łap może Ci się przyda tłumaczenie ZIOMEK
0
@Rust_Cohle No na ten moment nie negocjuje MIMO PLOTEK ziomek
0
@Encore no więc tak jak pisałem wyżej podałeś sprzeczna informacje w stosunku do newsa, który wrzuciłeś :)
0
@Rust_Cohle Przeciez idąc tym tokiem to jakies 80% postów byłyby usuwane XD
0
@Encore Twoich to nawet 100% powinno byc usuwane.
A po drugie dalej nie rozumiesz, ze podajesz newsa i podajesz fałszywa informacje pod nim, a ludzie mogą na szybko nie sprawdzając zostać wprowadzeni w błąd bo uznają, że go przetłumaczyłeś - bo tak tu robi większość osób, które wrzucają anglojęzyczne newsy.
Jesteś farmazon i tyle. Żegnam ozięble