La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

2

Nico przepadł w tym sezonie, a Abde o sobie przypomina. Jest potencjał na konkretnego zmiennika, który faktycznie może coś sobą wnieść

1

@BulaKG Nico mial kontuzję, dlatego nie gral.

1

@BulaKG abde fajnie idzie do przodu dużo pojedynków jeden na jeden . Jakby poprawił decyzyjność i wykończenie to byłby spoko grajek

0

@JimMorrisonFCB Dlatego przepadł. Początek sezonu dramat, jak coś zaczynał pokazywać to kontuzja. Sezon w plecy

0

@Xxxbarca4ever oglądałem mecz z Realem tam miał kilka okazji 1vs1 i tylko raz zdecydował się na taką akcję. Reszta zachowawczo do tyłu, czekał na kolegów. Innych męczy nie oglądałem

0

@Xxxbarca4ever Dlatego na ławce mógłby zebrać doświadczenie i się rozwijać. Jemu by pasowała taka rola Pedro Pedrito. Ciężko pracującego, niedocenianego skrzydłowego

2

@BulaKG Pedro przy nim to Pan pilkarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?