La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

1

Równia pochyla. Przerypiemy wszystko w tym sezonie. Możecie mnie wyklinac, wyzywać, śmiać się ale posypie się sprawa sukcesów. Zostaniemy z superpucharem.
Może to tajemnica ostatniej formy Lewego, grał z urazem dlatego był taki słaby i teraz stwierdzili, że tak dłużej być nie może i musi się ostatecznie wykurować

0

@Bezhistorii Ja mam podobnie zdanie, chyba że Lewus złapie formę, na co się nie zanosi. Wszystko zależy od Realu, Barca jest chwilowo kontuzjowana i pewnie będzie tracić, tylko biali muszą punktować w tym czasie i utrzymać poziom.
Końcówka sezonu będzie pewnie wyrównana i zadecydują detale. W końcu wróci Dembele i Pedri wrócą, więc na koniec będzie walka.

0

@RosjaninBut nie wierzę juz w to za bardzo. Dostaniemy w ciry w czwartek i morale się rozpadnie totalnie przez co będą już totalnie usztywnieni w nast meczach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?