- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
5
Messi, PSG :D
Na Muńsien wróci Neymar nawet bez kostki, nie wiem czy Verratti może grać ale Vitinha wraca do formy a Messi z Mekambe doszli do siebie po mistrzostwach teraz np nie zagrają w środę w pucharze bo odpadli i będą ładować bateryjki. To tylko 1 głupi gol a przecież bramki na wyjeździe się nie liczą może być np dogrywka.. Z tym że Bajer też powoli łapie formę :/ Messi w jednym sezonie liga mistrzów i mistrzostwo świata ohh :D
Co do Messiego prawie zawsze goli brodę przed jakąś ważną ceremonią i rozgrywa znakomity mecz :D Bałem się że De Bruyne albo inny Muller może go kiedyś łyknąć w asystach ale Messi jest kosmitą :D
Messi Ney Mekambe to trochę za dużo. Za każdym razem grając po dwóch obojętnie w jakiej kombinacji czy Leo-Ney czy Ney-Mekambe PSG gra lepiej tylko brakuje typowej 9. Może jak Messi zostanie powalczą np o Alvareza z City.
Patrząc na to co prezentuje Messi( w reprezentacji pogra przynajmniej do copa) fajnie jakby został jeszcze na sezon w PSG i dopiero wrócił do nas na 1-2 sezony, zahaczył jakiś MLS i skończył u siebie w Argentynie zobaczymy jak będzie :D A, jutro Messi odbiera nagrodę The Best czy jakoś tak :D
0
@jedrek7000 to tylko ligue ę, bajern tego tak łatwo nie wypuści
5
@jedrek7000 Bardziej niż 9 PSG przydałby się jakiś światowej klasy pomocnik. Poza Verrattim ich formacja wygląda przeciętnie, co na LM nie wróży zbyt dobrze. Pytanie jak bardzo w swoich optymalnych formach będą w stanie to zatuszować Messi i Mbappe.
2
@CrazyHorseLakota Wiadomo ale ile Mekambe grał niecałe 20 minut? Strzelił bramkę z jakiejś parodii spalonego Leo miał też setkę mogą to zrobić..
2
@jedrek7000 „To tylko 1 głupi gol a przecież bramki na wyjeździe się nie liczą może być np ”
Akurat PSG wolaloby zeby bramki na wyjezdzie sie liczyly bo 2-1 dawaloby im awans a teraz tylko dogrywke