La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

3

Kolega niżej napisał ze chciałby zeby Malaga wróciła do La Liga i stad moje pytanie. Co się z nimi stało? Widzę ze są 20 w tabeli drugiej ligi, a jeszcze w 2013 roku grali w lidze mistrzów. Nigdy nie zapomne tego spotkania z Borrussia, chyba jeden z najbardziej szalonych meczy jakie widziałem. Skąd ten upadek piłkarski w ich przypadku?

1

@Janas11224 Tfu na nich. Niech upadna i se głupi ryj rozwala.

Pamietam co ich prezesik wygadywał nie zal mi ich ani troche

konto usunięte

0

@Janas11224 pewnie to co zwykle czyli zarządzanie.

0

@MesQueUnClub96 ale zeby spaść z ligi i w sumie zaraz możliwe spaść znowu jeszcze niżej?

konto usunięte

0

@Janas11224 no a z Deportivo co się stało?

konto usunięte

1

@Janas11224 dokładnie nie wiem, ale chyba wbił tam jakiś szejk i miał robić City 2.0 a podzielili los gorszy niż VCF z Limem

konto usunięte

0

@Janas11224 szejki klub zostawili z tego co wiem

1

@MesQueUnClub96 No tak, oni chyha teraz awansują do Segunda

1

@Sulimo dokładnie, niech zgniją

0

@Janas11224 był bogaty właściciel, część kibiców była przeciwko przejęcia klubu, ale to się stało.
Kasy nie było, sam klub zostawiony został później, właściciel odpuścił projekt.
Później:

https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65082,25958785,pierwszy-klub-decyduje-sie-na-masowe-zwolnienia-niedawny-cwiercfinalista.amp

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: