La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

3

"David Zaslav oficjalnie ogłosił, że Warner Bros wraz z New Line Cinema wyprodukują więcej filmów w uniwersum „Władcy Pierścieni". To pierwsza decyzja biznesowa świeżo mianowanych szefów Warner Bros. Pictures, Mike'a De Luci i Pam Abdy.

Szczegóły nie są znane – na ten moment mówi się o „wielu przyszłych filmach eksplorujących w szerszej perspektywie uniwersum Tolkiena". Warner Bros. dobiło targu do adaptacji z Freemode, oddziałem Embracer Group, który w zeszłym roku nabył prawa do adaptacji „Władcy Pierścieni" i „Hobbita". Oznacza to, że w nowych ekranizacjach Warner Bros. może w dalszym ciągu korzystać jedynie z materiału pochodzących z tych książek."

0

@bartekvisca a ja widziałem informacje że nabyli prawa do wszystkiego wraz z Silmarillionem w przeciwieństwie do Amazonu który ma prawa tylkoo do książek władcy i hobbita

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?