- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
11
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
0
Skacze uśmiechnięta w objęciach... całe te oskarżenie jest naciągane jak stringi na latynoskim siedzisku. Sprawę gwałtu pewnie uświadomiła sobie dopiero jak usiadła po wszystkim. Niewinna niewiasta nie była świadoma niczego do samego końca.
DA to jednak amator, że dał się tak podejść i jest sobie sam winny.
0
@Meskalina no tak, oskarżenia naciągane... ale pięciokrotna zmiana zeznań ze strony DA brzmi legitnie. Prawda pewnie leży gdzieś po środku, ogromnym błędem Daniego było to, że nie przyznał sie na starcie. "Tak, doszło do stosunku, za obopólną zgodą". Wtedy postrzeganie tej sprawy byłoby zupełnie inne, a i pewnie by sie dogadali jakoś żeby zamknąć temat. Teraz DA jest pogrążony ze względu na zeznania, nawet jeśli jest niewinny to obawiam sie iż ta laska ma znacznie większą szanse aby wygrać sprawę. Inną kwestią pozostanie to jakie dowody jeszcze zostaną dostarczone.
5
@Meskalina Nie ma to jak stary dobry victim shaming. Jak na razie to każdy kolejny dowód w sprawie potwierdza że Alves to kłamca, który co chwilę musi zmieniać swoje zeznania na sprzeczne ze sobą, ale przecież to na pewno ona chce wyłudzić kasę, bo jakby to wspaniały piłkarz mógł zgwałcić.
Przypomnę że całkiem niedawno jeszcze twierdził że tej kobiety w ogóle nie zna, potem nagle mu się przypomniało że zrobiła mu loda w łazience, ale zonk okazało się ja jej bieliźnie też się znalazło jego nasienie i nagle uprawiali seks za obopólną zgodą.
0
@Meskalina
Nie pisz bzdur niczym nie podpartych