La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

3

A więc Raków i Legia potraciły po punktach,a tylko Lech z czołówki wygrał.Oby to nie był stary dobry wyścig żółwi po mistrzostwo.

0

@FcPortoFan1999 Leszek za chwilę LE także i Oni punkty zgubią.

1

@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem takiego betonu jak gra Cracovia. Nic dziwnego że nie potrafią punktować ze słabymi, wtedy trzeba grać w piłkę a o tym oni nie mają pojęcia.

2

@fart Przecież Lech już nagubił w tym sezonie ogromną ilość punktów z różnymi Miedziami,Stalami...jeszcze za mało zgubił xd?

0

@mkord I pewnie dlatego wejdą do Ligi konferencji Europy z 4 miejsca,bo PP wygra Raków lub Legia :)

0

@FcPortoFan1999 Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem wyżej. Powtórzę, że Leszek jeszcze swoje punkty zgubi. :)

1

@fart To jest raczej coś oczywistego :) Niestety w naszej lidze jak zawsze,każdy może wygrać z każdym :(

0

@FcPortoFan1999 I teraz zobacz z jednej strony to fajnie, że każdy może przegrać z każdym bo są emocje tak a z drugiej jak ta liga jest słaba skoro dochodzi do takich sytuacji, że możesz pkt stracić nawet z tym najgorszym. ;)

0

@fart Dlatego w tej lidze raczej nie powtórzy się Wisła Kraków 2008 i jej przewaga nad resztą ligi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?