- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
5
Dobra 12h w Hogwarts Legacy pękło i nadal jestem zachwycony :) Co do samej rozgrywki maiłem stricte 3 duże znaki zapytania, bo na trailerach mi to nie siadło. Mianowicie:
1) Mechanika Walki
2) Uprawa własnych roślin
3) Wytwarzanie eliksirów
No i po tym czasie muszę powiedzieć, że nie miałem racji, każda z tych rzeczy zrobiona jest bardzo dobrze, a 2 i 3 o co szczególnie się bałem NIE NUDZĄ i NIE SĄ UCIĄŻLIWE.
BTW. Slytherin rządzi, a Gryfindor to lamusy elo!
1
@IronSanHybrid Dziwnie piszesz Hufflepuff. A jak dla mnie (po paru sekundach gameplayu na YT) to dla mnie animacje walki trochę dziwne :P
0
@IronSanHybrid ile ta gra ma godzin? Shirako przeszedł w 13. No i też ja się na tym uniwersum kompletnie nie znam xd
1
@IronSanHybrid Dobra dobra panie czysta krew i tak przepadniesz bo w tym uniwersum dobro zawsze wygrywa
0
@VegetaPolska Ty idź lepiej trenuj bo zaś Ci jakiś Kakarotto kobitę odbije
0
@VegetaPolska Chyba 35h wątek główny i 70-75 ze wszystkim pobocznym. W dodatku fajnie by było mieć za sobą filmy, bo to moim zdaniem 1000 razy zwiększa doznania i dostarcza mnóstwa smaczków.
1
@Mario96w Taki wuj! Czarny Pan nadchodzi!
3
@VegetaPolska w 13 godzin to on chyba biegał od zadania głównego do zadania głównego. Tak się nie gra
1
@Kgorecki2500 Absolutnie nie masz się czego obawiać, jak dla mnie walka super i nie jest monotonna ze względu na mnogość zaklęć jakie mamy do dyspozycji, a ich serio jest sporo :D No, a jak wyżej pisałem też byłem mocno sceptycznie nastawiony.