La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

8

Ansu

8

@Kessie Gwiazdeczka.

16

@Kessie Otrzymywane minuty też nie są z Ciebie zadowolone Ansu

6

@Kessie Jako jedyny w drużynie zagrał we wszystkich meczach w tym sezonie mimo słabego poziomu a i tak narzeka.

1

@Kessie myślę, że klub musi najpierw spytać jaki on ma pomysł na siebie...

1

@Kessie Thank you and good luck.

1

@Kessie a Xavi nie jest zadowolony z Ansu

1

@Kessie Na razie to ma guzik do gadania. Kontrakt podpisany, to niech nie cwaniakuje i się bierze do roboty, bo na razie wygląda delikatnie mówiąc średnio. No chyba, że razem ze swoim agentem przyniesie ofertę za 40 baniek w górę, to można będzie zacząć myśleć.
Może jestem naiwny, ale wciąż wierzę, że on może być przydatny dla zespołu.

1

@Kessie I z tą informacją poszedł wpierw do prasy, powiedział im słuchajcie, jestem zły, pójdę do nich i im to powiem, wy nikomu nie mówcie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?