- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
https://mobile.twitter.com/LaLigaEN/status/1622867770030399488
Ten post to wielkie XD. Bramkarze najgorszych drużyn w Lidze, zajmują ostatnie miejsca w tabeli, ale to najlepsi bramkarze XD Bombardowani strzałami co mecz. Jeszcze jakby któryś z bramkarzy wyciągnął ich na wyższe miejsce tabeli tymi obronami.
4
@Mow_mi_Douglas Czym jesteś taki oburzony? Jasno jest napisane, że chodzi o bramkarzy z największą ilością interwencji xD
2
@Mow_mi_Douglas postaw Marca w Cadiz będzie bez różnicy, no może będzie miał tych obron 110. To pokazuje ile obronił strzałów w 20 meczach
Więc nie puszcza każdego strzału na bramkę tylko co 5 strzał a to już dobra statystyka biorąc pod uwagę że grałby w Barcelonie z Obecną Obroną to zapewne byłby top bramkarzem
1
@Medium nie jestem oburzony, ale mówienie o bramkarzach najgorszych drużyn w lidze, że są top jest mega śmieszne.
1
@Mow_mi_Douglas xD Ramsdale spadał za każdym razem z ligi jak przechodził do jakiejś drużyny, a nikt nie kwestionował jego poziomu sportowego, nie rozumiem co w tym śmiesznego
2
@Krzysztof1987 jeszcze rozumiem procent obronionych strzałów, ale ilość obron będąc najgorszymi drużynami w lidze nie ma wg mnie sensu i do tego nazywanie ich topowymi bramkarzami.
1
@Mow_mi_Douglas tytuł musi być chwytliwy. Ilość obron czasem jest w jakimś stopniu wyznacznikiem bo gdyby nie te obrony to tych bramek na minus będzie więcej. Tak się właśnie promują bramkarze z słabszych drużyn. Dostaną 2 3 bramki ale swoje wybronił. W lepszym klubie nie będzie musiał bronić 10 strzałów co mecz a 3 4
0
@Krzysztof1987 tylko jakby do najgorszej drużyny ligi wrzucić bramkarza B klasy to tez miałby sporo obron i liga nazywałaby go topowym bramkarzem.
0
@Mow_mi_Douglas wątpię wtedy nazywali by go ręcznikiem i po 10 meczach 6 8 10 do 0 zostałby wyjeb.... Z klubu