La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

1

Ciekawe jak Alba prezentowałby się w pomocy przy naszym ustawieniu z 4 pomocnikami, ciekawe czy dublowali by się. Jordi poza świetną grą w ofensywie potrafi też bardzo dobrze rozgrywać a Balde pomimo młodego wieku wydaje się grać bardziej odpowiedzialnie w obronie. Mimo pozytywnego występu Kessiego wczoraj wciąż obawiam sie o jego skuteczność w ataku pozycyjnym.

0

@szymon6847 Alba dobrze rozgrywa jak ma mnóstwo czasu.

0

@Sz4lonyAlba to nie Kimmich. Jest jednym z najlepszych obrońców wahadłowych w historii. Ma 33 lata jeszcze troszkę skończy karierę. Wy go w pomocy chcecie....? Statystykami zjada wszystkich. Teraz dostał prawdziwą konkurencję i zaczął grać. Jestem za Alba do końca kariery u nas lepszego rezerwowego dla Balde nie znajdziemy. Obniżyć płacę i przyszły sezon na 100% 24/25 w zależności od formy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?