La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

51

co jest XD


6

@shahman
Świetne :D

22

@shahman Sam jest sobie winny, że tak go środowisko traktuje.

1

@shahman mafeeazzo

5

@shahman Bardzo dobrze.

6

@shahman I bardzo kur... dobrze... Może ktoś mu w końcu przemówi do tej łepetyny, choć nie widzę na to większych szans, bo w Realu mają towarzystwo wzajemnej adoracji...

4

@shahman hahaha! To jest ten ziom co kiedyś Messiego indywidualnie krył cały mecz i w sumie go odciął na dużą częśc. Tylko, że później on w wywiadzie mówił, że Messi go zagadywał skąd jest itp, że pogadali serdecznie i przyznał, że nigdy tego nie zapomni.

konto usunięte

1

@shahman Vini zamiast szarpać, grać do przodu i zamknąć mordę bramką, to facet kupuje wszelkie prowokacje, a później już nawet nie skupia się na grze. Cristiano, Messi to są przykłady boiskowe zemsty, a Vini woli rozgrywać pajacerke

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?