- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1605 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1605 Culés
1
Wardęga mówi teraz na live, że nie ma dziś FAME na Strumyku. Już jak MOVE robili to tez nie było. Sylwek zapodał info, że podobno FAME dogadał sie z osobami ze strumyka, bo bardzo dużo przez to tracili. Ja tak czy siak wykupiłem, ale dla tych co czekają na stream to może zonk. @bartas97 @HighestInTheRoom
1
@IronSanHybrid 30/40 zł to niedużo.
0
@Sysia11 Jak dla kogo, a swoją drogą sporo osób właśnie ogląda streamy zamiast kupić.
0
@IronSanHybrid
Nigdy w sumie na strumyku nie oglądałem. Kupiłem, ale ciekawi mnie ten błąd z zawyżoną sumą przy bliku.
Mi ściągnęło normalnie 39,99. :D
0
@IronSanHybrid jak ktoś poszuka to i tak znajdzie za free
1
@bartas97 Tam gość wytłumaczył, że pewnie zaznaczyłem opcje "ochrona kupującego" za 4zł, a ja nie zauważyłem bo to fakultatywnie można wykupić.
0
@IronSanHybrid to ma ktoś linka gdzie będzie transmisja xD
0
@Explode Pewnie tak, jak komuś chce się bawić. Jeśli faktycznie fame się z nimi dogadał to tak jak mówi sylwek może być rekord sprzedaży ppv.
1
@IronSanHybrid
Aaa ok.
Ja tych zgód nigdy nie zaznaczam.
0
@IronSanHybrid Nie czekam, ale ciekawi mnie na jakiej zasadzie to działało, że im tego nie zdejmowali?
0
@IronSanHybrid No i spoko. Dzisiaj wyjątkowo kupiłem, bo karta walk nawet ciekawa, więc nie szkoda wydać kilka złotych. W sumie myślałem, że wpadną na pomysł z dogadaniem się wcześniej, ale widocznie za mało płacili ;)
1
@HighestInTheRoom próbowali, ale doświadczeni programiści i serwery gdzieś w Afryce okazały się zapora nie do przejścia.
0
@HighestInTheRoom Serwery za granicą więc ciężko to tak na pstryk zdjąć. Na yt transmisje znikały od ręki bo jest Content ID na tej platformie, a na strumykach itp. nie ma.
0
@IronSanHybrid Ja wykupuje zawsze. Raz na 2/3 miesiące 40 zł to nie duża cena. Barziej mnie canal plus wkurzył że chcą od razu płatność na pół roku za 350 zł jakoś a wcześniej mi z karty pobierało co miesiąc.