La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2008 Culés

konto usunięte

3

Real wygrywa ze słabą Valencią po średniej grze i już podnieta każdego nad Realem, że wrócił potężny Real. To my mamy lidera, to my przegraliśmy tylko 1 mecz w lidze, a spust jest zawsze nad Realem. Dlaczego nam wszyscy chcą odejmować? Szczególnie w Polskich mediach większość jest za Realem, a Barca jak zrobi dobry wynik to po słabej grze, to na pewno szczęście.

2

@Image Czemu kibice Realu Madryt mówią dokładnie to samo tylko w drugą stronę? Że to ich się dyskredytuje?

0

@Image A ilu masz tutaj "kibiców" Barcelony co tylko umniejszają jej w tym sezonie, że w sumie styl nie taki, że tylko 1 bramką zwycięstwo, że wygraliśmy tylko dzięki Matsowi itd. Jak sami "kibice" Barcelony jej umniejszają to media też tak robić będą.

konto usunięte

1

@priest9999 nie lepiej zakłamywac rzeczywistość ze grają pieknie xd jak w realu. Zagrali dobrze tak jak betisem to będę chwalił. jak nie to będę pisał jak jest (:

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?