La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

0

Kolejny dzień w cyrku zwanym Polska.
"W drodze licznych badań konsumenckich i testów zweryfikowaliśmy więc możliwość zmiany jego wagi z 360 do 340 g, utrzymując kluczowe dla konsumentów – smak i kształt pojedynczej pianki oraz ich ilość sztuk w opakowaniu. Dzięki temu udało nam się zoptymalizować koszt produktu, który w przypadku utrzymania obecnej gramatury oznaczałby dotkliwy wzrost ceny dla konsumenta - poinformowało biuro prasowe Wedla, cytowane przez Portal Spożywczy."

7

@bartekvisca Z badań pewnie wyszło , że konsumenci wolą mniej za więcej.

0

@bartekvisca Downsizing pełną gębą, ale to już nie od dziś tak jest. Dzisiaj jedynie mogą sobie wycierać mordy inflacją, a prawda jest taka, że inflacja nie ma tutaj żadnego wpływu.

Jeszcze ten "dotkliwy wzrost cen" xD No tak, za dwie pianki pewnie podnieśliby o 2zł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?