- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1744 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1744 Culés
1
Polacy - czy mamy tendencję do usprawiedliwiania porażek?
prosty przykład z rozmowy o występie naszych w PŚ Sapporo 2023
wczoraj usłyszałem jak ktoś mówi że dobrze że nie oglądał skoków bo to była loteria i były przekręty z punktami
no jakoś podczas 3 konkursów 2 panom nie przeszkadzały warunki
Ryoyu odpowiednio 1,3,1 a Granerund 3,2,2 - można, można tylko trzeba być w formie
ale widzę u nas zawsze szuka się usprawiedliwień porażek, to chyba taki sport narodowy:)
0
@lucca87 odpowiem ci tylko tyle XD. Kubacki to dalej lider pś więc o jakiej zniżce formy ty mówisz gdzie tylko raz wypadł poza 10. dodatkowo może nie lubić tej skonczi, zmiana strefy czasowej dla sportowców to istotna zmiana. Kobayashi przez ponad tydzień trenował na tej skoczni bo nie było go w Zakopanem także z tyłka argument trochę z nim .
0
@Xxxbarca4ever
ja się odniosłem tylko do loteryjności konkursu a widzę kogoś już coś boli
Granerund też trenował tydzień?
w wątku odnoszę się do loteryjności a ty wyskakujesz z jakąś formą.
a Kubacki może i dalej lider ale nie wiem czy dociągnie to do końca, wg mnie nie, ale nie o tym dyskusja
a ten argument z Ryoyu:) mówisz o obrońcy PŚ, mistrzu olympijskim i po prostu też lepszym skoczku niż Granerund czy Kubacki
i właśnie cały czas o tym mówię, usprawiedliwianie porażek na siłę:)
brawo prezentujesz typową polską przywarę:)
0
@lucca87 sam napisałeś "można można tylko trzeba być w formie". W takim razie co ty reprezentujesz?
0
@Xxxbarca4ever
jak jacyś zawodnicy są w formie jak 2 wymienionych to zasadniczo warunki nie przeszkadzają, a ty wyjeżdżasz z Kubackim, gdzie ani słowa o nim nie wspomniałem z imienia czy nazwiska xD
odniosłem się do naszych skoczków całościowo - że pierwszy lepszy z brzegu przykład jak lubimy usprawiedliwiać porażki, ale ogólnie w sportach i w życiu uważam ze lubimy wymówki jak naród
ty się dobrze czujesz?