La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1744 Culés

1

Polacy - czy mamy tendencję do usprawiedliwiania porażek?

prosty przykład z rozmowy o występie naszych w PŚ Sapporo 2023
wczoraj usłyszałem jak ktoś mówi że dobrze że nie oglądał skoków bo to była loteria i były przekręty z punktami

no jakoś podczas 3 konkursów 2 panom nie przeszkadzały warunki

Ryoyu odpowiednio 1,3,1 a Granerund 3,2,2 - można, można tylko trzeba być w formie

ale widzę u nas zawsze szuka się usprawiedliwień porażek, to chyba taki sport narodowy:)

0

@lucca87 odpowiem ci tylko tyle XD. Kubacki to dalej lider pś więc o jakiej zniżce formy ty mówisz gdzie tylko raz wypadł poza 10. dodatkowo może nie lubić tej skonczi, zmiana strefy czasowej dla sportowców to istotna zmiana. Kobayashi przez ponad tydzień trenował na tej skoczni bo nie było go w Zakopanem także z tyłka argument trochę z nim .

0

@Xxxbarca4ever

ja się odniosłem tylko do loteryjności konkursu a widzę kogoś już coś boli

Granerund też trenował tydzień?

w wątku odnoszę się do loteryjności a ty wyskakujesz z jakąś formą.

a Kubacki może i dalej lider ale nie wiem czy dociągnie to do końca, wg mnie nie, ale nie o tym dyskusja

a ten argument z Ryoyu:) mówisz o obrońcy PŚ, mistrzu olympijskim i po prostu też lepszym skoczku niż Granerund czy Kubacki

i właśnie cały czas o tym mówię, usprawiedliwianie porażek na siłę:)
brawo prezentujesz typową polską przywarę:)

0

@lucca87 sam napisałeś "można można tylko trzeba być w formie". W takim razie co ty reprezentujesz?

0

@Xxxbarca4ever
jak jacyś zawodnicy są w formie jak 2 wymienionych to zasadniczo warunki nie przeszkadzają, a ty wyjeżdżasz z Kubackim, gdzie ani słowa o nim nie wspomniałem z imienia czy nazwiska xD

odniosłem się do naszych skoczków całościowo - że pierwszy lepszy z brzegu przykład jak lubimy usprawiedliwiać porażki, ale ogólnie w sportach i w życiu uważam ze lubimy wymówki jak naród

ty się dobrze czujesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?