La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

2

O co chodzi w Lakers? Czy to kwestia mentalności ludzi, którzy wyłączają się przy Lebronie ?
Czy na pewno on jest główna przeszkoda ?
Czy to może trener ?
Czy nieodpowiednio dobrani gracze ?
Z drużyny która zdobyła mistrzostwo, miała mocna obronę, wygrywała seriami została druzyna, która jest szalenie nierówna.

Lebron James w wieku 38 lat kręci takie liczby, że nie znając tabeli można byłoby założyć, że siedzą minimum w pierwszej 6, a tu zbierają ochłapy.
Nie ogarniam kompletnie tej przypadłości.

Jako fan Lakers życzę sobie aby awansowali chociażby do Play In.
A z drugiej strony myślę sobie, po co ?

Proszę o merytpryczna opinie, piona

0

@barcowy1899 nieodpowiedni gracze i głupie transfery, za które LeBron był odpowiedzialny

0

@barcowy1899 Ale tu nie ma wielkiej filozofii. Problemem tej organizacji jest zarządzanie i rekrutacje Bronka. Po mistrzostwie wystarczyło wzmocnić ekipę weteranami, których na rynku nie brakowało i ta maszyna dalej biłaby się o tytuły. Proste.

0

@barcowy1899 Połamany co chwile Davis i idiotyczny trade Westbrooka, za zadaniowców. A problem robi sie większy. Bo Lakers na przebudowe aktualnie nie mają co liczyć bo picki po oddawali w wymianie na Davisa;

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?