La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1734 Culés

0

Czy Kermitowsky to największy metinowy chad? Jak jego oglądam to ta gra wydaje się taka przyjemna, że człowiek chcialbym wrócić, a potem sobie przypominam, że musiałby. zapierdzielac każda godz wolnego czasu na dungu żeby jedna rzecz zrobić xD Wcześniej się oglądało zwierza i Walandera, który niestety samobója walnął z wieżowca

0

@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest

0

@Sulimo Na pl'a nigdy bym nie wrócił, nawet tego starego, szkoda czasu, a ten nowy to gorzej niż privy wygląda.
Wystarczy, że w 2013 roku bm'a do 79 wyexpiłem xD

konto usunięte

1

@Medium pykam sobie na Pandorze i jest calkiem przyjemnie :) dla mnie metinowym chadem był Loth :)

0

@AllBundy O kurde też go oglądałem, całe życie na 35 lvlu xD

konto usunięte

0

@Medium Tak, jak zaczynalem z Metinem to zawsze go ogladalem, jechal z kazdym metinem i bossem na tym 35 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?